سازه های فلزی

یکی از اصلی ترین زمینه فعالیت در شرکت ساخت و احداث اسکلت فلزی به عنوان یکی از رایج ترین روش هاي احداث ساختمان با تعداد طبقات بالا در دنیاي امروز است.
مقاومت و دوام قابل توجه فولاد در برابر زلزله، قابلیت ساخت سریع و آسان، دقت بالا در ساخت به دلیل ساخت بخش عمده از اعضاي به کار رفته در سازه در کارخانه، وزن کمتر سازه هاي فولادي به ویژه در ساختمان هاي با تعداد طبقات بالا ، آلودگی کمتر براي محیط زیست به دلیل امکان استفاده مجدد از آهن آلات باقی مانده و یا حتی بازیافت آن ها، انعطاف پذیري بیشتر در تقویت اعضاي داراي اشکال در سازه پس از احداث و هزینه نگه داري کمتر از دلایلی است که سبب شده است تا محبوبیت اسکلت فلزي در میان انواع روش ها براي ساخت ساختمان ها به طرز چشم گیري افزایش یابد.

سوله های فلزی

به طور کلی یکی از انواع سوله، سوله صنعتی است که دارای کاربردهای متفاوتی است. سوله صنعتی در واقع مکانی با فضای گسترده و مسقف است. استفاده از این سوله ‌ها در کشور ما نیز مانند دیگر کشورها مرسوم شده است.سوله صنعتی را می توان به عنوان یک راه حل مقرون به صرفه برای ایجاد فضا برای اهداف مختلف نظیر کارخانه، سالن های ورزشی، انبار تعریف کرد. یکی دیگر از زمینه های فعالیت شرکت ما، تولید قطعات و احداث سوله است. سوله های فلزی مزایای بسیاری دارند که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:
• هزینه کم در مقایسه با ساختمان ها
• زیبایی به ویژه در سوله های مدرن
• محدودیت های فضایی کمتر و آزادی عمل بیشتر برای استفاده های گوناگون
• دوام بیشتر به دلیل استفاده از فولاد در ساخت
• هزینه نگه داری کمتر

About Images